Support Us
Support Us

Sophomore Honor Roll- First Quarter

Sophomores – First Honors Elementary School
Daniel Abrego Locke
Ernesto Almodovar Jr. St. Benedict
Vincent Alunan St. Matthias
Samuel Arenson Mount Carmel
Kacper Baran Dever
Joseph Barletta St. John Berchmans
John Bogusz St. Robert Bellarmine
Jake Briskey St. Celestine
Emmett Browne St. Juliana
Alexander Bueno St. Ferdinand
Jack Bullock St. Mary of the Woods
Malachy Byrne Onahan
Giovanni Capifali Disney II
Herbert Carrera Our Lady of Grace
Ernesto Colon St. Ladislaus
Jack Conway St. Tarcissus
Michael Crawford St. Tarcissus
Brendan Day St. Genevieve
Maxwell DiFrisco Elm Middle
Michael Donovan Emerson Middle
Declan Gillespie St. Tarcissus
Anthony Greco Sacred Heart
Quenten Havey Forest Park
Nicholas Herman Beaubien
Minghui (Adam) Ke China
Jeanpierre Lem Disney
James Malo St. Celestine
Anthony Manaves Pennoyer
Trevor McLaughlin Edison Park
Angelo Montalbano Smyser
Gabriel Morales St. Frances of Rome
Samuel Perez St. Pascal
Christian Romero St. Celestine
Jesus Romero St. Cornelius
Jaden Sartin Dever
Jakub Sweder St. Ferdinand
Shuyang (Jerry) Xu China
Kewen (Kevin) Zhao China
 
Second Honors
Eric Aguirre St. Ladislaus
Daniel Alvarez St. Ladislaus
Kristofer Amon St. Celestine
Joseph Appelhans St. Cornelius
Zachary Avalos St. Pascal
Dylan Bartlett Ascension
Ryan Beer Disney II
Andrej Cady St. Viator
Spyropanagiotis (Taki) Charisis Elm Middle
Timothy Chavez Wildwood
Louis Cobb St. Ferdinand
Samuel Correa St. Bartholomew
Jonathan Dang St. Hilary
Rory Dunne St. Edward
Matthew Espinosa St. Celestine
John Euler St. Thecla
Edward (Austin) Freeman Northside Catholic
Michael Gallagly Onahan
Michael Hay St. Juliana
Robert Hernandez Locke
Jamil Huertas Lutheran Unity
Jack Huynh Gage
John Irving Franklin
Michael Jachym St. William
Vaughan Kaczkowski Julian
Michael Korhonen St. Eugene
Patrick Kubecki Dever
Nathan Laboe St. Giles
Nicholas Larsen Beaubien
Boris Marinets Mount Carmel
Humberto Martinez Lincoln Middle
William Martinez Smyser
Leo McNaughton St. Tarcissus
Jakob Medina Lasalle II
Sean Moriarty St. Thecla
Robert Moroney Heritage Middle
Luis Neris Oriole Park
Ryan O’Connor Sayre
Kevin O’Kelley Queen of Angels
John O’Rourke St. Mary of the Woods
Luca Paolucci Canty
Ismael Perez St. Sylvester
Cody Phillips St. Bartholomew
Nicholas Ramos St. Celestine
Sergey Rhyce Reinberg
Diego Rivera Inter-American Magnet
Eric Salamanca Lyon
Xavier Saldana St. Celestine
Michael Serwa St. Juliana
Cecil Silvester St. Benedict
Ruben Teliz St. Bartholomew
Efren Toledo Onahan
Jason Vazquez Elm Middle
Liam White Bridge

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634