Support Us
Support Us

Sophomore Honor Roll- First Quarter

First Honors
Name School
Nickolas Armenta St. Edward
Emmanuel Arreguin St. Celestine
Nathaniel Asplund St. Edward
Jared Baltao St. Celestine
Ryan Bender St. Edward
Ivan Buryadnyk St. Eugene
Anthony Cali Pope Francis Global Academy
John Castro Our Lady of Grace
Ryan Cira Oriole Park
Isaiah Colon St. Ferdinand
Sean Conway Pope Francis Global Academy
Jonas Dargis Queen of All Saints
Conor Day St. Genevieve
Spencer Ethridge St. Celestine
Alexander Goworowski Pope Francis Global Academy
Robert Habetler Mary, Seat of Wisdom
Anthony Hudgins Immaculate Conception
Antonio Iglesias St. Edward
Liam Jackson St. Paul Lutheran
Jack Kelly Oriole Park
Mason Kim Disney II
Michael Kosinski St. Monica
Jason Koulogeorge St. Benedict
Cameron Lajun Disney II
Daniel Martinez Bridge
Sebastian Martinez Thorp
Bryan McNeela St. Monica
Edgar Mijarez St. Genevieve
Michael Mikolajczyk St. Francis Borgia
John Muncy Thorp
Matthew Murphy St. Monica
Aidan Nichol Immaculate Conception
Andrew Nunez Our Lady of Grace
Aaron Kristopher Origenes Pope Francis Global Academy
Nevin Orleans St. Giles
Daniel Osiniak Poland
Jacob Perry Elm Middle
Aidan Powers Cheyenne Mountain Junior High – Colorado
Patrick Quinn St. Thecla
Jack Schnoebelen St. Celestine
Franklin Sinchi St. Bartholomew
Peter Summers Pope Francis Global Academy
Joseph Thornton Immaculate Conception
Simon Wagner St. John Lutheran
Nicholas Walters St. Celestine
Patrick Wojtkowski St. Cyprian
Edgar Yuquilima St. Genevieve
 
Second Honors
Ethan Amaro St. Clement
Anthony Andrade St. Bartholomew
Angel Aragon St. Bartholomew
Emilio Bedon St. Robert Bellarmine
Colin Bove Thorp
Ian Brockland Disney II
Nicholas Broniec St. Robert Bellarmine
Timaris Brown Huth
Brandon Capo Our Lady of Grace
Luis Chavez St. Genevieve
Simon Choudhry Thorp
Adrien De La Pena St. Edward
Lucas De La Rosa St. Edward
Daniel Delisle St. Celestine
Justin Diaz St. Robert Bellarmine
Anthony DiBalsamo Ebinger
Jack Doelger St. Juliana
Liam Dohl St. Robert Bellarmine
Dylan Ecklund St. Eugene
Ryan Emperado Pope Francis Global Academy
Andrew Espinosa Our Lady of Grace
Daniel Espinoza Pope Francis Global Academy
Liam Fegan St. Paul Lutheran
Franklin Gonzales St. Celestine
Jeramiah Gonzalez St. Sylvester
Jonathan Gonzalez Lincoln Middle
Jayden Griffin Brooks Middle
Joseph Guerra Oriole Park
Ivan Guerrero Elm Middle
Bryant Handley Ariel
Nicholas Haritos Norwood Park
Michael Johnson-Bosco St. Luke
Gabriel Kolk St. Eugene
Braden Kumiega St. Juliana
Sean Kusinski Immaculate Conception
Emmett Leyden St. Thecla
Jay Long St. Thecla
George Lopeztello Pierce
Christopher Luna St. Luke
Jonathan Lynn-Gomez St. Bartholomew
Owen Lyons St. Juliana
Christian Mammoser Solomon
James McCarthy Sauganash
Daniel McHugh Pope Francis Global Academy
Hugo Mendez St. Maria Goretti
Mihallaq Mile St. Celestine
Brian Montes Our Lady of Grace
Alexander Mora Disney II
John Moskal Oriole Park
Brendan Nallen Immaculate Conception
Ijeh Nwaezeapu Audubon
Carlos Olivera St. Ferdinand
Brian Ortiz St. Odilo
Anthony Perez Our Lady of Grace
Zachary Raczynski Webster Middle School, Cedarburg WI
Alexander Rivera Canty
Sergio Rivera Bridge
Sebastian Robles Inter-American Magnet
Anthony Sabbini St. Edward
Tyler Sak Oriole Park
Joseph Shea St. Giles
Jonathan Simz Disney II
Steven Sinche St. Genevieve
Nico Soriano St. Robert Bellarmine
Vincent Soto St. Stanislaus Kostka
Jake Spachner Immaculate Conception
Connor Spearman St. Celestine
Jacob Sturgulewski Dever
Joseph Talamantes St. Celestine
Felix Tamayo Fuentes
Anthony Wall St. Robert Bellarmine
Jeffrey Wieczorek Immaculate Conception
Mason Wilder Bridge

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634