Support Us
Support Us

Senior Honor Roll- First Quarter

First Honors
Name School
Angel Adame Freedom Middle
Kevin Ayeski Leigh
Brandon Banda St. Odilo
Jake Bednarek St. Juliana
Maximo Bunay Portage Park
Jack Burke St Mary of the Woods
Dominic Cielak Alphonsus Academy for the Arts
Nicholas Cira Oriole Park
Donovan Crain St. Mary of the Woods
Daniel Daniels  III St. Monica
Christian De Leon St. Ferdinand
Diego Diaz Fuentes
Jeremiah Donohoe Immaculate Conception
Christian Espinosa St. Celestine
Charles Evans Our Lady of Victory
Anthony Fitzpatrick Oriole Park
Benjamin Guschwan St. Benedict
Michael Hegarty Immaculate Conception
Joseph Klaw St. Cornelius
Tomasz Kowalczyk Poland
Nathan Kumiega St. Juliana
Michael Leyden St. Thecla
Daniel Llamas Chicago Academy
John Lyons St. Juliana
Daniel McCarthy St. Mary of the Woods
Hao (Jack) Mei China
Lang (Lance) Min China
Sebastian Monterroso St. Monica
Charles Moskal Oriole Park
Eoin Murphy St. Cornelius
Joseph Pancho St. Pascal
Joseph Perez Mannheim Middle
Cameron Ranne Oriole Park
Wyatt Rayas Stevenson Middle
Carl Reina St. Celestine
Zachary Ryan St. Juliana
Dominic Sabella Thorp
Jeffrey Schultz St. Robert Bellarmine
Kenneth Stummer Prussing
Joseph Thome St. Eugene
Delano Walker St. Tarcissus
Martin Walsh St. Tarcissus
Jack Warner St. Mary of the Woods
 
Second Honors
Kwame Achampong St. Edward
Daniel Arreguin St.Hilary
Christian Avila St. Bartholomew
Daniel Bedon St. Robert Bellarmine
Nicholai Bermeo St. Benedict
John Brannick St. Viator
Erick Calderon Logandale
Fabio Camarena St. William
James Caprio Lutheran Unity
Kuan Chou
Chen
Taiwan
Anthony Christianson St. Hilary
Adam Cloutier St Viator
Kevin Collins St. Juliana
Sean Collins St. Juliana
Daniel Downes Edgebrook
John Ernst St. Hilary
Joseph Fanning St. Francis Borgia
Tyler Ferraro Canty
John Finnegan St. Thecla
Brian Fox St. Clement
Malik Francois Disney II
Dominic Galati St Viator
Iannis Hunter St. Hilary
George Jimenez St. Ferdinand
Daniel Kalinowski St. Eugene
Collin Kroeger Immaculate Conception
Joseph Kuruc St Mary of the Angels
Luciano L’Abbate St. Celestine
Aidan Larson St. Edward
Kenneth LaVeau Immaculate Conception
GianFranco Lucchetto Mary Seat of Wisdom
Christopher Macalalag St. Robert Bellarmine
Logan MacBain St. Thecla
Vincent Marrero Dever
Albert Martinez  Jr. St. Viator
Aaron Martinez Salem Christian
Victor Matkowski Reinberg
Sebastian Modrzejewski St. Viator
William Murillo St. Thomas the Apostle
George Murphy St. Monica
Antonio Nascimento St. Viator
Jacob Nunez St. Tarcissus
William Pacheco New Life
Julian Paz St. Frances of Rome
Adam Przytula Chicago Academy
Brandon Rafol St. Hilary
Michael Rahlfs St. Tarcissus
Eliseo Ramos Pulaski
Lucas Richard St. Giles
Charles Roy St. Celestine
Sebastian Sanchez St. Frances of Rome
LuisAngel Saucedo Freedom Middle
Andrew Schotanus St. Edward
Derek Seelhammer St. Robert Bellarmine
Joseph Simz Disney II
Riley Sondermann St. Juliana
Shane Swan St Monica
Eduardo Vega St. Monica
Elijah Vega St. Ferdinand
David Walsh St. Tarcissus
Vincent Waters St. Celestine
Eric Wozny Beaubien

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634