Support Us
Support Us

Junior Honor Roll- Second Semester

First Honors
Name School
Salvatore Arnold Elm Middle
Fernando Arreguin St Celestine
Nicholas Bellisario St. Celestine
Brendan Borner St. Thecla
Sean Burke Immaculate Conception
Adam Casillas Bell
Nicholas Curio Immaculate Conception
Matthew Dahlstrom Pope Francis Global Academy
Dominic Del Boccio St. Ferdinad
Aaron Dela Cruz Pope Francis Global Academy
Michael DiSanti Edison Park
Joshua Esquilin St. Sylvester
Nazar Fedorovych Elm Middle
Jonathan Fejkiel St. Francis Borgia
Colin Flynn Edison Park
Nicholas Galati St Viator
Andy Garcia Palmer
Michael Garrity Pope Francis Global Academy
Riley Gibbons Lincoln Middle
Horacio Gonzalez St. Stanislaus Kostka
Michael Hamilton St. Celestine
Narcizo Ibarra-Rodriguez Lincoln
Riley Joyce St. John Berchmans
Jeremy Laboe St. Giles
Edison Lane Brooks Middle
Ilan Levi Prieto
Aidan Lewis St. Francis Xavier
Patrick Lewis Mary, Seat of Wisdom
John McDermott Immaculate Conception
William McMillin Edison Park
Omar Nevarez St. Frances of Rome
Ryan O’Donnell St. Monica
Bryan Olivieri LaSalle II Magnet School
John Perez St. Monica
Christopher Phillips St. Bartholomew
Maxwell Powers Pope Francis Global Academy
Josue Raygoza St. Matthias
John Ryan St. Monica
Jack Ryle Immaculate Conception
Bartek Sek Canty
Kyle Stevens Ebinger
Tyler Stevens Ebinger
Jack Summers Pope Francis Global Academy
Joshua Torres Locke
Scot Zabielski St. Francis Borgia
Jiacheng (Will) Zhu China
 
Second Honors
Jonathan Alicea Palmer
Kyle Bendersky Elm Middle
Jaden Buelvas Ramstein Middle – Germany
Marc Burciaga St. Celestine
Edward Cafferkey Queen of All Saints
Thomas Caravette Ebinger
Rudy Cazenave St. Edward
Juan Celio Altus Academy
Matthew Clifford Mary, Seat of Wisdom
Michael Collins St. Juliana
Caleb Corro St. Giles
Seamus Courtney Pope Francis Global Academy
Joseph Faliszek Pope Francis Global Academy
Andrew Fedus St. Nicholas
Seth Ferdinand Our Lady of Tepeyac
Ryan Ferguson St. Thecla
Diego Fernandez De Cordova St. Viator
Sean Forrester St. Viator
Diego Galloza St. Giles
Liam Gallup East Prairie
Jericho Garcia St. Ferdinand
Jackson Gitterle St. Edward
Michael Gremo Immaculate Conception
Edward Jacobs Pope Francis Global Academy
Matthew Jurczykowski Norwood Park
Andrew Kottl St. Thecla
Andrew Lucas St. Francis Borgia
Joseph Malo St. Celestine
Isaiah Martinez Our Lady of Grace
Antonio McBride St. Monica
Thomas McNaughton Pope Francis Global Academy
Sergio Mendieta Pulaski
Dimitri Mitropoulos St. Giles
Ethan Morrelly Altus Academy
Jacob Munyon-Rocuant Canty
Joseph Nega St. Celestine
Christopher (CJ) O’Gara St. Monica
Alexander Ortega Thorp
Vincent Plowman Disney II
Michael Ranieri St. Vincent Ferrer
Joshua Rodriguez St. Bartholomew
Nicholas Rodriguez St. Bartholomew
Robert Rojas St. John Berchmans
Jose Santa III St. John Berchmans
Aaron Solis Immaculate Conception
Remy Stafford Belding
James Stowell  III Pope Francis Global Academy
Dylan Teahan Disney II
Andrew Tomlin Edison Park
Ryan Vaughan Onahan
Jose Velgara  Jr. St. John Berchmans
Gilbert Villegas  III St. Bartholomew
Michael White St. Robert Bellarmine

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634