Support Us
Support Us

Junior Honor Roll – First Semester

Juniors First Honors
Angel Adame  Freedom Middle
Kevin Ayeski  Leigh
Brandon Banda  St. Odilo
Jake Bednarek  St. Juliana
Nicholai Bermeo  St. Benedict
Kuan Chou Chen  Taiwan
Dominic Cielak  Alphonsus Academy for the Arts
Nicholas Cira  Oriole Park
Daniel Daniels  III  St. Monica
Christian De Leon  St. Ferdinand
Jeremiah Donohoe  Immaculate Conception
Anthony Fitzpatrick  Oriole Park
Benjamin Guschwan  St. Benedict
Michael Hegarty  Immaculate Conception
Joseph Klaw  St. Cornelius
Tomasz Kowalczyk  Poland
Aidan Larson  St. Edward
Daniel Llamas  Chicago Academy
GianFranco Lucchetto  Mary Seat of Wisdom
John Lyons  St. Juliana
Daniel McCarthy  St. Mary of the Woods
Hao (Jack) Mei  China
Lang (Lance) Min  China
Sebastian Monterroso  St. Monica
Charles Moskal  Oriole Park
William Murillo  St. Thomas the Apostle
Eoin Murphy  St. Cornelius
William Pacheco  New Life
Joseph Pancho  St. Pascal
Adam Przytula  Chicago Academy
Cameron Ranne  Oriole Park
Wyatt Rayas  Stevenson Middle
Charles Roy  St. Celestine
Zachary Ryan  St. Juliana
Dominic Sabella  Thorp
Jeffrey Schultz  St. Robert Bellarmine
Kenneth Stummer  Prussing
Martin Walsh  St. Tarcissus
Jack Warner  St. Mary of the Woods
Juniors Second Honors
Kwame Achampong  St. Edward
Daniel Arreguin  St.Hilary
Daniel Bedon  St. Robert Bellarmine
John Brannick  St. Viator
Jack Burke  St Mary of the Woods
Erick Calderon  Logandale
Fabio Camarena  St. William
Michael Campanaro  Immaculate Conception
James Caprio  Lutheran Unity
Anthony Christianson  St. Hilary
Adam Cloutier  St Viator
Kevin Collins  St. Juliana
Sean Collins  St. Juliana
Donovan Crain  St. Mary of the Woods
Daniel Downes  Edgebrook
Christian Espinosa  St. Celestine
Charles Evans  Our Lady of Victory
Joseph Fanning  St. Francis Borgia
Tyler Ferraro  Canty
John Finnegan  St. Thecla
Brian Fox  St. Clement
Malik Francois  Disney II
Dominic Galati  St Viator
Daniel Hernandez  St. Ferdinand
Luke Hillmann  St. Francis Borgia
Trevor Hudson  St. Tarcissus
George Jimenez  St. Ferdinand
Ronald Krewer  St. Cyprian
Collin Kroeger  Immaculate Conception
Nathan Kumiega  St. Juliana
Joseph Kuruc  St Mary of the Angels
Luciano L’Abbate  St. Celestine
Kenneth LaVeau  Immaculate Conception
Juan Leon  St. Hilary
Michael Leyden  St. Thecla
Christopher Macalalag  St. Robert Bellarmine
Logan MacBain  St. Thecla
Vincent Marrero  Dever
Albert Martinez  Jr.  St. Viator
Aaron Martinez  Salem Christian
Victor Matkowski  Reinberg
Malcolm McGee  Franklin Fine Arts
Sebastian Modrzejewski  St. Viator
George Murphy  St. Monica
Antonio Nascimento  St. Viator
Julian Paz  St. Frances of Rome
Joseph Perez  Mannheim Middle
John (Jack) Rademaker  St. Monica
Brandon Rafol  St. Hilary
Michael Rahlfs  St. Tarcissus
Eliseo Ramos  Pulaski
Carl Reina  St. Celestine
Lucas Richard  St. Giles
Carlos Rodriguez  Our Lady of Grace
Sebastian Sanchez  St. Frances of Rome
LuisAngel Saucedo  Freedom Middle
Andrew Schotanus  St. Edward
Derek Seelhammer  St. Robert Bellarmine
Joseph Simz  Disney II
Riley Sondermann  St. Juliana
Shane Swan  St Monica
Joseph Thome  St. Eugene
Matthew Toma  St. Monica
Eduardo Vega  St. Monica
Elijah Vega  St. Ferdinand
Delano Walker  St. Tarcissus
David Walsh  St. Tarcissus
Vincent Waters  St. Celestine

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634