Support Us
Support Us

Junior Honor Roll- First Quarter

First Honors
Kwame Achampong St. Edward
Angel Adame Freedom Middle
Daniel Arreguin St.Hilary
Kevin Ayeski Leigh
Brandon Banda St. Odilo
Jake Bednarek St. Juliana
Daniel Bedon St. Robert Bellarmine
Nicholai Bermeo St. Benedict
John Brannick St. Viator
Jack Burke St Mary of the Woods
Erick Calderon Logandale
James Caprio Lutheran Unity
Kuan Chou Chen Taiwan
Anthony Christianson St. Hilary
Adam Cloutier St Viator
Donovan Crain St. Mary of the Woods
Daniel DanielsĀ  III St. Monica
Christian De Leon St. Ferdinand
Jeremiah Donohoe Immaculate Conception
Christian Espinosa St. Celestine
Charles Evans Our Lady of Victory
Joseph Fanning St. Francis Borgia
Anthony Fitzpatrick Oriole Park
Benjamin Guschwan St. Benedict
Michael Hegarty Immaculate Conception
Joseph Klaw St. Cornelius
Tomasz Kowalczyk Poland
Ronald Krewer St. Cyprian
Nathan Kumiega St. Juliana
Joseph Kuruc St Mary of the Angels
Daniel Llamas Chicago Academy
GianFranco Lucchetto Mary Seat of Wisdom
John Lyons St. Juliana
Victor Matkowski Reinberg
Daniel McCarthy St. Mary of the Woods
Hao (Jack) Mei China
Lang (Lance) Min China
Sebastian Monterroso St. Monica
Charles Moskal Oriole Park
William Murillo St. Thomas the Apostle
Eoin Murphy St. Cornelius
Joseph Pancho St. Pascal
Adam Przytula Chicago Academy
John (Jack) Rademaker St. Monica
Wyatt Rayas Stevenson Middle
Charles Roy St. Celestine
Zachary Ryan St. Juliana
Dominic Sabella Thorp
Jeffrey Schultz St. Robert Bellarmine
Joseph Simz Disney II
Kenneth Stummer Prussing
David Walsh St. Tarcissus
Martin Walsh St. Tarcissus
Jack Warner St. Mary of the Woods
Vincent Waters St. Celestine
Second Honors
Maximo Bunay Portage Park
Fabio Camarena St. William
Michael Campanaro Immaculate Conception
Dominic Cielak Alphonsus Academy for the Arts
Nicholas Cira Oriole Park
Sean Collins St. Juliana
Daniel Cook Our Lady of Victory
Daniel Downes Edgebrook
John Ernst St. Hilary
Tyler Ferraro Canty
Brian Fox St. Clement
Dominic Galati St Viator
Daniel Hernandez St. Ferdinand
Trevor Hudson St. Tarcissus
Iannis Hunter St. Hilary
George Jimenez St. Ferdinand
Michael Koenig Immaculate conception
Collin Kroeger Immaculate Conception
Luciano L’Abbate St. Celestine
Aidan Larson St. Edward
Kenneth LaVeau Immaculate Conception
Juan Leon St. Hilary
Michael Leyden St. Thecla
Christopher Macalalag St. Robert Bellarmine
Logan MacBain St. Thecla
Nikko Marino Mary Seat of Wisdom
Vincent Marrero Dever
Albert MartinezĀ  Jr. St. Viator
Aaron Martinez Salem Christian
Malcolm McGee Franklin Fine Arts
Moises Moreno-Garcia Unity Jr High
Maxwell Mortimer St. Cornelius
George Murphy St. Monica
Antonio Nascimento St. Viator
Andres Niebles St. Bartholomew
Aidan O’Malley St. Cornelius
William Pacheco New Life
Julian Paz St. Frances of Rome
Joseph Perez Mannheim Middle
Anthony Raffaelli St. Luke
Brandon Rafol St. Hilary
Michael Rahlfs St. Tarcissus
Eliseo Ramos Pulaski
Cameron Ranne Oriole Park
Lucas Richard St. Giles
Carlos Rodriguez Our Lady of Grace
Sebastian Sanchez St. Frances of Rome
Andrew Schotanus St. Edward
Derek Seelhammer St. Robert Bellarmine
Riley Sondermann St. Juliana
Shane Swan St Monica
Joseph Thome St. Eugene
Matthew Toma St. Monica
Elijah Vega St. Ferdinand
Delano Walker St. Tarcissus
Jonathan Yepez St. Frances of Rome

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634