Support Us
Support Us

Freshman Honor Roll – Third Quarter

Name School
First Honors
Bryant Alvarez Our Lady of Grace
Emmanuel Arreguin St. Celestine
Jared Baltao St. Celestine
Emilio Bedon St. Robert Bellarmine
Anthony Cali Pope Francis Global Academy
John Castro Our Lady of Grace
Luis Chavez St. Genevieve
Simon Choudhry Thorp
Ryan Cira Oriole Park
Isaiah Colon St. Ferdinand
Sean Conway Pope Francis Global Academy
Adam Curiel St. Sylvester
Jonas Dargis Queen of All Saints
Conor Day St. Genevieve
Justin Diaz St. Robert Bellarmine
Dylan Ecklund St. Eugene
Daniel Espinoza Pope Francis Global Academy
Emilio Esquivel Altus Academy
Spencer Ethridge St. Celestine
Franklin Gonzales St. Celestine
Alexander Goworowski Pope Francis Global Academy
William Gray St. Viator
Joseph Guerra Oriole Park
Robert Habetler Mary, Seat of Wisdom
Anthony Hudgins Immaculate Conception
Antonio Iglesias St. Edward
Liam Jackson St. Paul Lutheran
Jack Kelly Oriole Park
Mason Kim Disney II
Michael Kosinski St. Monica
Jason Koulogeorge St. Benedict
Braden Kumiega St. Juliana
Cameron Lajun Disney II
Christopher Luna St. Luke
Sebastian Martinez Thorp
Michael Mikolajczyk St. Francis Borgia
Mihallaq Mile St. Celestine
Justin Mullins St. Luke
Matthew Murphy St. Monica
Aidan Nichol Immaculate Conception
Andrew Nunez Our Lady of Grace
Carlos Olivera St. Ferdinand
Aaron Kristopher Origenes Pope Francis Global Academy
Nevin Orleans St. Giles
Jacob Perry Elm Middle
Aidan Powers Cheyenne Mountain Junior High –
Colorado
Tyler Sak Oriole Park
Jack Schnoebelen St. Celestine
Steven Sinche St. Genevieve
Franklin Sinchi St. Bartholomew
Connor Spearman St. Celestine
Peter Summers Pope Francis Global Academy
Felix Tamayo Fuentes
Joseph Thornton Immaculate Conception
Simon Wagner St. John Lutheran
Nicholas Walters St. Celestine
Patrick Wojtkowski St. Cyprian
Edgar Yuquilima St. Genevieve
Muawayah Zaheer Passages Charter
 
Second Honors
Ethan Amaro St. Clement
Anthony Andrade St. Bartholomew
Nickolas Armenta St. Edward
Nathaniel Asplund St. Edward
Ryan Bender St. Edward
Colin Bove Thorp
Nicholas Broniec St. Robert Bellarmine
Brandon Capo Our Lady of Grace
Jose Cardillo CICS West Belden
Steven Carter St. Bartholomew
Avantae Clasberry Disney
Adrien De La Pena St. Edward
Lucas De La Rosa St. Edward
Daniel Delisle St. Celestine
Anthony DiBalsamo Ebinger
Jack Doelger St. Juliana
Liam Dohl St. Robert Bellarmine
Ryan Emperado Pope Francis Global Academy
Andrew Espinosa Our Lady of Grace
Brendan Fahey St. Celestine
Liam Fegan St. Paul Lutheran
Angelo Feliciano St. Stanislaus Kostka
Jonathan Gonzalez Lincoln Middle
Ivan Guerrero Elm Middle
Nathaniel Herrera St. Stanislaus Kostka
Nicholas Inguanti Mary, Seat of Wisdom
Michael Johnson-Bosco St. Luke
Gabriel Kolk St. Eugene
Sean Kusinski Immaculate Conception
Maximilian Leavy St. Luke
Jay Long St. Thecla
Fabrizio Lucchetto Mary, Seat of Wisdom
Owen Lyons St. Juliana
Christian Mammoser Solomon
Daniel Martinez Bridge
Daniel McHugh Pope Francis Global Academy
Patrick McIntee St. Matthias
Bryan McNeela St. Monica
Cyrus Mehmedi Thorp
Edgar Mijarez St. Genevieve
Alexander Mora Disney II
John Moskal Oriole Park
Brian Ortiz St. Odilo
Riogiani Pena Prieto
Anthony Perez Our Lady of Grace
Patrick Quinn St. Thecla
Brian Quiros Chicago Academy
Zachary Raczynski Webster Middle School, Cedarburg
WI
Justin Ranne Oriole Park
Anthony Sabbini St. Edward
Louis Scanio Mary, Seat of Wisdom
Joseph Shea St. Giles
Jonathan Simz Disney II
Nico Soriano St. Robert Bellarmine
Vincent Soto St. Stanislaus Kostka
Jake Spachner Immaculate Conception
Jacob Sturgulewski Dever
Joseph Talamantes St. Celestine
Carl Verde St. Luke
Anthony Wall St. Robert Bellarmine
Mason Wilder Bridge

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634