Support Us
Support Us

Sophomore Honor Roll – Fourth Quarter

Name School
First Honors
Angel Adame Freedom Middle
Kevin Ayeski Leigh
Daniel Bedon St. Robert Bellarmine
Angel Botello Stevenson Middle School
Maximo Bunay Portage Park
Jack Burke St Mary of the Woods
Kuan Chou Chen Taiwan
Nicholas Cira Oriole Park
Daniel, III Daniels St. Monica
Jeremiah Donohoe Immaculate Conception
Christian Espinosa St. Celestine
Benjamin Guschwan St. Benedict
Michael Hegarty Immaculate Conception
Joseph Klaw St. Cornelius
Tomasz Kowalczyk Poland
Daniel Llamas Chicago Academy
GianFranco Lucchetto Mary Seat of Wisdom
Victor Matkowski Reinberg
Daniel McCarthy St. Mary of the Woods
Hao (Jack) Mei China
Lang (Lance) Min
Sebastian Monterroso St. Monica
Charles Moskal Oriole Park
Eoin Murphy St. Cornelius
Joseph Pancho St. Pascal
Joseph Perez Mannheim Middle
Adam Przytula Chicago Academy
Wyatt Rayas Stevenson Middle
Charles Roy St. Celestine
Zachary Ryan St. Juliana
Dominic Sabella Thorp
Sebastian Sanchez St. Frances of Rome
Jeffrey Schultz St. Robert Bellarmine
Kenneth Stummer Prussing
Delano Walker St. Tarcissus
Martin Walsh St. Tarcissus
Jack Warner St. Mary of the Woods
Second Honors
Jake Bednarek St. Juliana
Nicholai Bermeo St. Benedict
John Brannick St. Viator
Fabio Camarena St. William
James Caprio Lutheran Unity
Anthony Christianson St. Hilary
Dominic Cielak Alphonsus Academy for the Arts
Adam Cloutier St Viator
Kevin Collins St. Juliana
Sean Collins St. Juliana
Daniel Cook Our Lady of Victory
Christian De Leon St. Ferdinand
Diego Diaz Fuentes
Daniel Downes Edgebrook
Tyler Ferraro Canty
John Finnegan St. Thecla
Anthony Fitzpatrick Oriole Park
Brian Fox St. Clement
Malik Francois Disney II
Dominic Galati St Viator
Daniel Hernandez St. Ferdinand
Sebastian Inguanti Northridge Prep
George Jimenez St. Ferdinand
Michael Koenig Immaculate conception
Ronald Krewer St. Cyprian
Collin Kroeger Immaculate Conception
Nathan Kumiega St. Juliana
Joseph Kuruc St Mary of the Angels
Kenneth LaVeau Immaculate Conception
Juan Leon St. Hilary
Michael Leyden St. Thecla
John Lyons St. Juliana
Christopher Macalalag St. Robert Bellarmine
Logan MacBain St. Thecla
Vincent Marrero Dever
Aaron Martinez Salem Christian
Malcolm McGee Franklin Fine Arts
Sebastian Modrzejewski St. Viator
George Murphy St. Monica
Antonio Nascimento St. Viator
Jacob Nunez St. Tarcissus
Aidan O’Malley St. Cornelius
William Pacheco New Life
Brandon Rafol St. Hilary
Michael Rahlfs St. Tarcissus
Cameron Ranne Oriole Park
Carlos Rodriguez Our Lady of Grace
Derek Seelhammer St. Robert Bellarmine
Joseph Simz Disney II
Riley Sondermann St. Juliana
Joseph Thome St. Eugene
Eduardo Vega St. Monica
Elijah Vega St. Ferdinand
David Walsh St. Tarcissus
Vincent Waters St. Celestine
Jonathan Yepez St. Frances of Rome

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634