Support Us
Support Us

Senior Honor Roll – Fourth Quarter

Name School
First Honors
Joshua Allen Ascension
Nathan Anderson St Thecla
Shawn Arreguin St Hilary
Xavier Ayala St John Berchmans
Dawid Bachnacki St Celestine
Thomas Busam St Paul of the Cross
Kevin Doherty St Juliana
Nathan Dominowski St Francis Borgia
Jack Dunne St Edward
Robert Fiorante St Eugene
Christopher Lara St Helen
Eric Lis St Celestine
Miles McNichols St Robert Bellarmine
Joed Mosquera St Maria Goretti
Conor Murphy St Cornelius
Sonny Napolitano St Celestine
Anthony Pasquale Immaculate Conception
Michael Pasquale Immaculate Conception
Brett Rosenbusch St Monica
Martin Ryan St Juliana
Peter Sakkos Taft
Andres Salvador St Francis Borgia
Vladyslav Shykulskyy St Nicholas Ukrainian
Daniel Sliva Chicago Academy
Joseph Solak Chappell
Gerard-Oahu Soriano St Robert Bellarmine
Michael Thompson St Ladislaus
Andres Vargas St Odilo
Anthony Weidel Immaculate Conception
Honghua (Harry) Wu China
JieFu (Jeff) Xue China
Sam Zabielski St Francis Borgia
Second Honors
Raphael (Mario) Acosta-Flores Kendrick Middle – Georgia
Felix Aigner Chappell
Nicholas Amati St Monica
Anthony Arreguin St Celestine
Joshua Asher St Giles
Arturo Botello Stevenson
Joshua Brockland St Cornelius
Damian Buch Canty
Esteban Carrasquillo St Pascal
Zachary Cicero St Pascal
Wilfredo Colon St Sylvester
Joseph Corbett Ascension
Christian Cotto Burley
Thomas Cozad St Francis Borgia
Tyler Cummens St Robert Bellarmine
Quy Dang St Hilary
Oscar De Leon Beaubien
Ryan Downes Taft
Karrar Ebraheemi Sayre
John El Bekai St Bartholomew
Joel Fajardo St Ladislaus
Colin Gallagher St Benedict
Thomas Godsel St Tarcissus
Jack Halter St Tarcissus
Marcus Hampe Canty
Richard Hernandez St Monica
Hao (Bill) Huang China
Jack Hutchinson
Joseph Immordino Smyser
Vasilios Kamarinos St Monica
Brian Kieca St Thecla
James Leane St Celestine
Jose Llamas Chicago Academy
Joseph Lombardi Onahan
Kevin Ludwig St Hilary
Yao (Mark) Luo China
Sean McGing St Robert Bellarmine
Martin McGovern Immaculate Conception
Mario Mejia St Celestine
Joseph Mirabelli Freedom Middle
Francis Mott Forest Park Middle
John Mulcrone Immaculate Conception
Kristopher Murphy St Catherine/St Lucy
Joseph Mwachullah St. Helen
Matias Nicosia Elm Middle
Ulysses Ortega Thorp
Jacob Pacult Drummond
Andres Perez Solomon
Jeramy Perez St Francis Borgia
Kamil Prus Chicago Academy
Karl Pumaras St Matthias
Kyle Reid St Cyprian
Joshua Reider St Thecla
Richard Riera Camras
Rex Rios St William
Jonathan Romana St Monica
Pablo Ruiz St William
Joseph Salamone St Cornelius
Angel Salvador St Francis Borgia
Anthony Santiago Dever
Anthony Scarpelli St Hilary
Joseph Schotanus
David Siwik St Celestine
Jonathan Stancy St Cornelius
Thomas Tedesso Dever
Christopher Troyke St Hilary
Joseph Valenziano St Monica
Joseph Walsh St Tarcissus
Zixiang (Bruce) Zhao China

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634