Support Us
Support Us

Freshman Honor Roll- Third Quarter

First Honors Elementary School
Angel Adame Freedom Middle
Kevin Ayeski Leigh
Brandon Banda St. Odilo
Jake Bednarek St. Juliana
Daniel Bedon St. Robert Bellarmine
Maximo Bunay Portage Park
Jack Burke St Mary of the Woods
Fabio Camarena St. William
James Caprio Lutheran Unity
Dominic Cielak Alphonsus Academy for the Arts
Nicholas Cira Oriole Park
Sean Collins St. Juliana
Daniel, III Daniels St. Monica
Christian De Leon St. Ferdinand
Jeremiah Donohoe Immaculate Conception
Charles Evans Our Lady of Victory
Anthony Fitzpatrick Oriole Park
Benjamin Guschwan St. Benedict
Michael Hegarty Immaculate Conception
George Jimenez St. Ferdinand
Joseph Klaw St. Cornelius
Ronald Krewer St. Cyprian
Nathan Kumiega St. Juliana
Daniel Llamas Chicago Academy
Victor Matkowski Reinberg
Daniel McCarthy St. Mary of the Woods
Lang (Lance) Min China
Sebastian Monterroso St. Monica
Charles Moskal Oriole Park
Eoin Murphy St. Cornelius
William Pacheco New Life
Joseph Pancho St. Pascal
Eliseo Ramos Pulaski
Cameron Ranne Oriole Park
Wyatt Rayas Stevenson Middle
Charles Roy St. Celestine
Zachary Ryan St. Juliana
Dominic Sabella Thorp
Sebastian Sanchez St. Frances of Rome
Jeffrey Schultz St. Robert Bellarmine
Kenneth Stummer Prussing
   
Second Honors Elementary School
Kwame Achampong St. Edward
Daniel Arreguin St.Hilary
Darius Aruna Portage Park
Joshua Baumstark Bell
Nicholai Bermeo St. Benedict
Angel Botello Stevenson Middle School
Brandon Browne St. Juliana
Michael Campanaro Immaculate Conception
Anthony Christianson St. Hilary
Adam Cloutier St Viator
Daniel Cook Our Lady of Victory
Diego Diaz Fuentes
Daniel Downes Edgebrook
Christian Espinosa St. Celestine
Tyler Ferraro Canty
Dominic Galati St Viator
Alexander Gorny St. Tarcissus
Sebastian Inguanti Northridge Prep
Michael Koenig Immaculate conception
Collin Kroeger Immaculate Conception
Luciano L’Abbate St. Celestine
Aidan Larson St. Edward
Kenneth LaVeau Immaculate Conception
Johnathan LaVecchia St. Monica
Juan Leon St. Hilary
Michael Leyden St. Thecla
William Lopez St. Hilary
GianFranco Lucchetto Mary Seat of Wisdom
John Lyons St. Juliana
Logan MacBain St. Thecla
Vincent Marrero Dever
Albert Martinez, Jr. St. Viator
Hao (Jack) Mei China
Brian Montes Smyser
Moises Moreno-Garcia Unity Jr High
Maxwell Mortimer St. Cornelius
Antonio Nascimento St. Viator
Jacob Nunez St. Tarcissus
LuisAngel Saucedo Freedom Middle
Joseph Simz Disney II
Riley Sondermann St. Juliana
Joseph Thome St. Eugene
Eduardo Vega St. Monica
Elijah Vega St. Ferdinand
Delano Walker St. Tarcissus
Jack Warner St. Mary of the Woods

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634