Support Us
Support Us

Freshman Honor Roll- Second Quarter

First Honors Elementary School
Angel Adame Freedom Middle
Kevin Ayeski Leigh
Brandon Banda St. Odilo
Daniel Bedon St. Robert Bellarmine
Maximo Bunay Portage Park
Anthony Christianson St. Hilary
Dominic Cielak Alphonsus Academy for the Arts
Nicholas Cira Oriole Park
Sean Collins St. Juliana
Christian De Leon St. Ferdinand
Jeremiah Donohoe Immaculate Conception
John Ernst St. Hilary
Tyler Ferraro Canty
Anthony Fitzpatrick Oriole Park
Benjamin Guschwan St. Benedict
Michael Hegarty Immaculate Conception
George Jimenez St. Ferdinand
Joseph Klaw St. Cornelius
Ronald Krewer St. Cyprian
Nathan Kumiega St. Juliana
Joseph Kuruc St Mary of the Angels
Aidan Larson St. Edward
Johnathan LaVecchia St. Monica
Juan Leon St. Hilary
Daniel Llamas Chicago Academy
William Lopez St. Hilary
Albert Martinez, Jr. St. Viator
Victor Matkowski Reinberg
Daniel McCarthy St. Mary of the Woods
Sebastian Monterroso St. Monica
Charles Moskal Oriole Park
Eoin Murphy St. Cornelius
William Pacheco New Life
Joseph Pancho St. Pascal
Eliseo Ramos Pulaski
Wyatt Rayas Stevenson Middle
Charles Roy St. Celestine
Zachary Ryan St. Juliana
Dominic Sabella Thorp
Sebastian Sanchez St. Frances of Rome
Jeffrey Schultz St. Robert Bellarmine
Kenneth Stummer Prussing
Eduardo Vega St. Monica
Delano Walker St. Tarcissus
   
Second Honors Elementary School
Kwame Achampong St. Edward
Darius Aruna Portage Park
Joshua Baumstark Bell
Jake Bednarek St. Juliana
Nicholai Bermeo St. Benedict
Angel Botello Stevenson Middle School
John Brannick St. Viator
Jack Burke St Mary of the Woods
Carlos Calcano Chase
Fabio Camarena St. William
Michael Campanaro Immaculate Conception
Adam Cloutier St Viator
Jaylan Coleman-Tutt Holy Family
Daniel Cook Our Lady of Victory
Donovan Crain St. Mary of the Woods
Daniel, III Daniels St. Monica
Daniel Downes Edgebrook
Christian Espinosa St. Celestine
Joseph Fanning St. Francis Borgia
John Finnegan St. Thecla
Dominic Galati St Viator
Alexander Gorny St. Tarcissus
Daniel Hernandez St. Ferdinand
Sebastian Inguanti Northridge Prep
Daniel Kalinowski St. Eugene
Collin Kroeger Immaculate Conception
Luciano L’Abbate St. Celestine
Kenneth LaVeau Immaculate Conception
Michael Leyden St. Thecla
GianFranco Lucchetto Mary Seat of Wisdom
John Lyons St. Juliana
Christopher Macalalag St. Robert Bellarmine
Logan MacBain St. Thecla
Vincent Marrero Dever
Dominic Michi Mary Seat of Wisdom
Sebastian Modrzejewski St. Viator
Brian Montes Smyser
Charles Morrissey Bell
George Murphy St. Monica
Joseph Perez Mannheim Middle
Cameron Ranne Oriole Park
Carl Reina St. Celestine
Carlos Rodriguez Our Lady of Grace
Cristian Salas St. Tarcissus
LuisAngel Saucedo Freedom Middle
Joseph Simz Disney II
Riley Sondermann St. Juliana
Joseph Thome St. Eugene
Elijah Vega St. Ferdinand
Jack Warner St. Mary of the Woods
Vincent Waters St. Celestine

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634