Support Us
Support Us

Freshman Honor Roll- First Quarter

First Honors Elementary School
Angel Adame Freedom Middle
Kevin Ayeski Leigh
Brandon Banda St. Odilo
Daniel Bedon St. Robert Bellarmine
Nicholai Bermeo St. Benedict
Angel Botello Stevenson Middle School
Maximo Bunay Portage Park
Carlos Calcano Chase
Anthony Christianson St. Hilary
Dominic Cielak Alphonsus Academy for the Arts
Nicholas Cira Oriole Park
Adam Cloutier St Viator
Sean Collins St. Juliana
Daniel Cook Our Lady of Victory
Daniel, III Daniels St. Monica
Christian De Leon St. Ferdinand
Jeremiah Donohoe Immaculate Conception
John Ernst St. Hilary
Tyler Ferraro Canty
Anthony Fitzpatrick Oriole Park
Benjamin Guschwan St. Benedict
George Jimenez St. Ferdinand
Joseph Klaw St. Cornelius
Ronald Krewer St. Cyprian
Nathan Kumiega St. Juliana
Aidan Larson St. Edward
Daniel Llamas Chicago Academy
William Lopez St. Hilary
Christopher Macalalag St. Robert Bellarmine
Albert Martinez, Jr. St. Viator
Victor Matkowski Reinberg
Sebastian Modrzejewski St. Viator
Sebastian Monterroso St. Monica
Aaron Moreno-Lopez St. Viator
Charles Moskal Oriole Park
Eoin Murphy St. Cornelius
William Pacheco New Life
Joseph Pancho St. Pascal
Eliseo Ramos Pulaski
Charles Roy St. Celestine
Zachary Ryan St. Juliana
Dominic Sabella Thorp
Sebastian Sanchez St. Frances of Rome
LuisAngel Saucedo Freedom Middle
Jeffrey Schultz St. Robert Bellarmine
Riley Sondermann St. Juliana
Kenneth Stummer Prussing
Joseph Thome St. Eugene
Eduardo Vega St. Monica
Delano Walker St. Tarcissus
Second Honors
Kwame Achampong St. Edward
Daniel Arreguin St.Hilary
Darius Aruna Portage Park
Jake Bednarek St. Juliana
John Brannick St. Viator
Brandon Browne St. Juliana
Jack Burke St Mary of the Woods
Fabio Camarena St. William
Michael Campanaro Immaculate Conception
Alexander Chavez St. Bartholomew
Jaylan Coleman-Tutt Holy Family
Christian Espinosa St. Celestine
Joseph Fanning St. Francis Borgia
John Finnegan St. Thecla
Dominic Galati St Viator
Charles Gleeson St. Odilo
Alexander Gorny St. Tarcissus
Michael Hegarty Immaculate Conception
Iannis Hunter St. Hilary
Sebastian Inguanti Northridge Prep
Daniel Kalinowski St. Eugene
Michael Koenig Immaculate conception
Collin Kroeger Immaculate Conception
Joseph Kuruc St Mary of the Angels
Luciano L’Abbate St. Celestine
Kenneth LaVeau Immaculate Conception
Johnathan LaVecchia St. Monica
Juan Leon St. Hilary
Michael Leyden St. Thecla
GianFranco Lucchetto Mary Seat of Wisdom
John Lyons St. Juliana
Logan MacBain St. Thecla
Vincent Marrero Dever
Xavier Martinez St. Robert Bellarmine
Daniel McCarthy St. Mary of the Woods
Hao (Jack) Mei China
Dominic Michi Mary Seat of Wisdom
Brian Montes Smyser
Charles Morrissey Bell
George Murphy St. Monica
Jacob Nunez St. Tarcissus
Anthony Pandocchi Dirksen
Joseph Perez Mannheim Middle
Brandon Rafol St. Hilary
Michael Rahlfs St. Tarcissus
Cameron Ranne Oriole Park
Wyatt Rayas Stevenson Middle
Carl Reina St. Celestine
Aaron Reyes Our Lady of Victory
Carlos Rodriguez Our Lady of Grace
Cristian Salas St. Tarcissus
Derek Seelhammer St. Robert Bellarmine
Joseph Simz Disney II
Jack Warner St. Mary of the Woods
Vincent Waters St. Celestine
Jonathan Yepez St. Frances of Rome
Anthony Zullo St. Francis Borgia

 

5900 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60634