SAINT PATRICK HIGH SCHOOL Home Page
 
 

Junior Honor Roll- Second Quarter

First Honors
Ruperto Alejandro St Leonard
Cesar Almeida Peterson
Joshua Banas St Ferdinand
Mark Baumer St Monica
John Bjerkness St Cornelius
Michael Chao St Ferdinand
Richard Due Mary Seat of Wisdom
Anthony Escobar Lyon
Nathan Handwerker St Vincent Ferrer
Talha Iftahar St Matthias
David Krebs Leigh
Bernard Kusinski St Eugene
Vincent Lange Our Lady of Grace
Ian Lowe St Vincent Ferrer
Raul Martin St John Berchman
Stephen Mulkerrins Norwood Park
Conor O'Rourke St Mary of the Woods
Jason Persangi St Robert Bellarmine
Michael Potts Emerson
Andres Rangel St Frances of Rome
Marco Rivas Lyon
Fernando Roustan St Ferdinand
Paul Samatas Elm Middle
James Tholl Reinberg
Mark Tomzik St Eugene
Cristobal Torres-Oliver Drummond
Michael Warner St Mary of the Woods
Ryan Young St Juliana
Austin Zalewski St Giles
 
Second Honors
Adrian Acevedo Greeley
Anthony Allegretti Bridge
Noah Aretha Pope John XXIII
Christopher Arevalo St James Lutheran
Samael Atilano Lincoln
Jacob Banda St Odilo
Essa Barbari St Celestine
Martin Browne St Juliana
Alex Budzinski St Mary of the Woods
Richard Buske St Robert Bellarmine
Tristan Casillas Elm Middle
Martin Conneely St Pascal
Brian Connolly St Giles
Kevin Cummens St Robert Bellarmine
James Edgar Dequilla
Jack Donovan Emerson
John Donovan St Francis Borgia
Justin Dyra Dever
Brendan Ek St Eugene
Nicholas Esquivel St Monica
Emilio Fernandez Inter American Magnet
Jonah Figueroa Norwood Park
Jordan Figueroa Norwood Park
Jonathan Fiorante St Eugene
Justin Fischer St Monica
Zachary Flebbe St Monica
Claudio Flores Portage Park
Liam Forde Mary Seat of Wisdom
Tyler Futch Locke
Nicholas Ganshirt St Robert Bellarmine
Justin Garcia Brickton Montessori
Angel Gonzalez St Benedict
Tietl Gonzalez Inter-American Magnet
George Gregory Catherine Cook
Matthew Herod Sayre Language Academy
Taylor Hickson Chicago Academy
Cristian Ilyes St Benedict
Nicholas Kapetanos Leigh
Samuel Kimsey St Viator
Zachary Kogut St Viator
Nikolas Krecu St Tarcissus
Nicholas Kunath St Bartholomew
Geoffrey Lawrence LaSalle Language Academy
John Leane St Celestine
Sean Lee St Mary Riverside
Stefan Ligety St Cornelius
Daniel Lodwich Immaculate Conception
Nathan Lorenzo St Robert Bellarmine
Mark Lukaszewicz St Francis Borgia
Victor Najjar St Ferdinand
Ryan Nyborg St Francis Borgia
Michael O'Brien-Britton Our Lady of Victory
Asael Orozco St Odilo
Juan-Carlos Parker St Mary Riverside
Daniel Podyma St Francis Borgia
Jesse Poulsen St Mary Riverside
Andrew Randazzo Leigh
Connor Randell Smyser
Alfredo Rodriguez Logandale Middle
Leonardo Rodriguez St Genevieve
Anthony Rohlicek Canty
Michael Ruehlmann St Thecla
James Ryan St Mary of the Woods
John Sabella St Vincent Ferrer
Stephen Sciaraffa St Celestine
Eric Seablom St Viator
Massimo Serra Chicago Academy
Jonathan Smith St Catherine/St Lucy
Alexander Smolen St Robert Bellarmine
Kyle Smollen Hawthorne
Jeffrey Stare St Celestine
Zachary Stefanski St Robert Bellarmine
Octavian Stoch Mary Seat of Wisdom
Karol Szuster Union Ridge
Cristian Treto St Celestine
Kevin Troxell Chippewa
Brandon Varela Chopin
Christopher Virruso III St Cyprian
Quentin Voce Garvy
Daniel Winecki St Eugene